Wirtualne Biuro Rzeszów

Wirtualny Zespół ds. Marketingu

Usługa Wirtualnego Marketingu umożliwi Ci skorzystanie ze sprawnej, fachowej i kreatywnej pracy naszego doświadczonego zespołu specjalistów z dziedziny marketingu, IT oraz PR, dokładnie wtedy kiedy jej potrzebujesz! Już nie musisz zatrudniać pracowników na etacie!

W czasie, gdy Wirtualny Zespół ds. Marketingu dba o Twoją promocję, czy stronę internetową, Ty prowadzisz swój biznes i maksymalizujesz zyski!

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu oferuje Ci następujący zakres usług:

 • analiza rynku, badania marketingowe, analiza konkurencji

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu przeprowadzi analizę rynku i konkurencji zgodnie z Twoimi wytycznymi, zajmie się również zaprojektowaniem i przeprowadzeniem badania marketingowego oraz przygotowaniem wniosków, w wybranym przez Ciebie zakresie.

 • opracowanie strategii marketingowej

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu opracuje skuteczną strategię marketingową dla Twojej firmy! Wystarczy, że udzielisz informacji z zakresu działania firmy, a nasi specjaliści zadbają o marketing, który przyniesie Ci sukces i realizację założeń!

 • projekt logotypu

Wystarczy, że prześlesz nam swój brief, a Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu opracuje dla Ciebie aż 4 propozycje logotypu do wyboru.

 • projekt/ druk/wykonanie wizytówek, papieru firmowego, pieczątki

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu przygotuje dla Ciebie profesjonalne, nowoczesne i kreatywne projekty elementów identyfikacji wizualnej. Możesz nam zlecić przygotowanie wzorów wizytówek, papieru firmowego, kopert, faktur etc. Zajmiemy się także przygotowaniem i wykonaniem pieczątki dla Twojej firmy! Na specjalne zamówienie wydrukujemy wybrane elementy i prześlemy Ci na wskazany adres, a wszystko to Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu zrobi sprawnie i w ustalonym terminie!

 • DTP – obróbka graficzna materiałów reklamowych np. ulotek, folderów, broszur

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu przygotuje projekt ulotki czy folderu reklamowego, wystarczy, że dostarczysz niezbędne treści, które mają się na nich znajdować. Gwarantujemy kreatywne i nowatorskie rozwiązania!

 • projekt strony www

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu przygotuje projekt i wykona nowoczesną i przyciągającą uwagę stronę internetową zgodnie z Twoimi sugestiami.

 • zakup domeny

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu sprawdzi dostępność wybranej przez Ciebie domeny, dokona zakupu, a jeśli Twój wybór padnie za domenę już zajętą, doradzi inną.

 • hosting
 • obsługa profili na Facebooku, Goldenline, newsletterów, etc.

Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu dokona aktualizacji, czy zamieści nowe wskazane przez Ciebie treści na wybranych profilach. Jeśli się zdecydujesz, Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu może także zredagować odpowiednie treści na podstawie informacji udzielonych przez Ciebie.

To tylko niektóre z usług, które wyświadczy dla Ciebie Twój Wirtualny Zespół ds. Marketingu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów i zdając sobie sprawę ze zmieniających się warunków rynkowych oraz związanego z tym zapotrzebowania na nasze usługi, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Twoich potrzeb w czasie realnym. Elastycznie dostosowana oferta umożliwi Ci łatwą, przyjemną i efektywną współpracę z Klientami oraz Kontrahentami.

Przed wykonaniem każdego Twojego zlecenia podamy liczbę godzin, która jest potrzebna do jego wykonania oraz termin realizacji.

Koszt pracy Twojego Wirtualnego Zespołu ds. Marketingu to:

 • 90 zł / 1h
 • 330 zł / 4h
 • 600 zł / 8h
 • 1300 zł / 20h

* Podane ceny stanowią wartość ostateczną do zapłaty